Brandýsko

​Týden pro rodinu

Klub Brandýsko se aktivně zapojil do akce pořádané na Zámku v Brandýse nad Labem ve středu 16. 5. 2024. Seniorky trpělivě učily všechny zájemce z řad dětí i dospělých, jak se dříve psalo na psacím stroji, uháčkovat si ozdobnou kytičku a zašít děravé ponožky. Společné chvíle se nám líbili a těšíme se na další akce.
brand_rodina.jpg

Světový den prarodičů a seniorů

V neděli 23.7.2023 jsme si připomněli Světový den prarodičů a seniorů, který již potřetí vyhlásil papež František. Má se konat vždy v neděli blízkou památce svatých Jáchyma a Anny, Ježíšových prarodičů. Sdružení křesťanských seniorů klub Brandýsko oslavil den mší svatou a příjemným setkáním v Domově sv. Václava.
Brandys-Jachym_Anna-(1).jpg

Setkání Spolu v dobrém i zlém
Pod záštitou Mgr. Niny Novákové - místopředsedkyně Stálé komise pro rodinu a rovné příležitosti Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a ve spolupráci se  Sdružením křesťanských seniorů a Dívčí katolickou střední školou Praha se u příležitosti květnové výstavy Tóny pro rodinu konalo setkání s názvem "Manželství – spolu v dobrém i zlém".
ZDE odkaz na článek
setkani.png


Jak na chytrý telefon?
Seminář pro seniory z Brandýsa nad Labem a okolí upořádala poslankyně Mgr. Nina Nováková ve spolupráci s neziskovou organizací Moudrá Sovička v rámci vzdělávacího projektu Nestárneme – zrajeme k moudrosti v pondělí 6. 3. 2023 v prostorách Komunitního centra u Podivena.
Děkujeme za praktické informace a laskavý přístup lektora. Budeme se těšit na podzim 2023.

Moudra-sovicka_6-3-23_1-(1).jpg  Moudra-sovicka_6-3-23_2.jpg


Předvánoční setkání
Příjemné předvánoční setkání v Kriskros café v Brandýse nad Labem. Senioři z klubu a příznivci programu „Nestárneme – zrajeme k moudrosti“ se naposledy v tomto roce setkali s předsedkyní Ninou Novákovou a debatovali o aktuálních tématech i o aktivitách, které připravujeme na první pololetí roku 2023.  Děkujeme za společné chvíle a těšíme se na další společné zážitky. 
Mgr. Nina Nováková
předsedkyně SKS Brandýsko
Jarmila Viplaková
místopředsedkyně SKS Brandýsko
Lenka Chourová
místopředsedkyně SKS Brandýsko